Gala Mody 2011

15 kwietnia 2011 roku w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda w Lublinie odbyła się I edycja Gali Mody-Lublin. To pierwotna nazwa wydarzenia, które po 2 edycji zmieniło nazwę na obecną. Była to nie lada gratka dla mieszkańców Lubelszczyzny, którzy kochają modę i żyją modą.

Goście obejrzeli osiem pokazów mody przeplatanych występami artystycznymi m.in. lubelskiego zespołu rockowego ELEFUNK, lubelskiej wokalistki Agnieszki Wawrzos z pianistą Jackiem Dudkowskim oraz pokazy taneczne szkoły Promocji i Tańca Magdaleny Woszczek.

Pierwsza na wybiegu zaprezentowała się firma Labels&Love, następnie Sunset Suits, Deni Cler, Potis&Verso, MaxMara Weekend, Arturo Bruni, Agnieszka Tokarz-Iwanek, a na samym końcu pokaz bielizny La Senza. Dopełnieniem każdego pokazu były buty firmy Nine West, biżuteria W. Śliwiński oraz okulary Ocular Canada prezentowane przez modelki z agencji MagMar-models. Największym zainteresowaniem, szczególnie przez męską publiczność, cieszył się pokaz bielizny firmy La Senza.

Za niekonwencjonalną choreografię odpowiedzialna była agencja MagMar-models (Magdalena Turlewicz i Magdalena Marecka). Oprawę hostess zapewniła agencja ArtSar Anna Jedlicka-Tutaj.

Oficjalne materiały: