Gala Mody 2012

2 edycja Gali Mody – Lublin odbyła się 20 kwietnia 2012 roku w Hotelu FOCUS Centrum Konferencyjnym przy ulicy Skowronkowa 2 w Lublinie. Ta edycja była emocjonująca, wyjątkowa, niepowtarzalna! Znów zatriumfowały moda, styl, elegancja i wyjątkowe talenty: modowe, wokalne i taneczne!

Na pokazie wystąpiły modelki w standardowym rozmiarze, ale także modelki plus size (nowość na lubelskich pokazach!). Nie zabrakło oczywiście przystojnych modeli.

Pokaz rozpoczęła kolekcja sukienek Agnieszki Tokarz-Iwanek jako przypomnienie 1 edycji. Niestandardowa choreografia i wystrój eleganckiej kawiarenki (meble firmy Sinus Lighting) sprawiły, że goście przenieśli się w inny świat. Kolejne pokazy butiku Showroom, projektantki Iwony Kutnik, Farbotki, Aryton (CH Olimp) coraz bardziej podgrzewały atmosferę. Jak co roku wielkie poruszenie wśród damskiej części publiczności wywołał pokaz PAWO z udziałem modeli z MagMar-models, którzy przedstawili brutalny świat wykreowany w Ojcu Chrzestnym. Część pokazową zamknęły pokazy kostiumów kąpielowych i zmysłowej bielizny Triumph. Układ na krzesłach, w którym modelki miały koronkowe przepaski na oczach do dziś wielu inspiruje, a elementy wykorzystywane są przy małych pokazach mody. Cieszy to oczywiście niezmiernie choreografki Magdalenę Marecką i Magdalenę Turlewicz. Dodatki zaprezentowane podczas pokazów to biżuteria YES, okulary Ocular Canada, buty i torebki Bagatt (damskie), buty Venezia (męskie), torebki Sagan.

O stylu opowiedziała Zaleshka Visage, zatańczyła Akademia Promocji Tańca Magdaleny Woszczek, zaśpierwała Karina Mirowska, a Galę poprowadził Paweł Kowalczyk.

Oprawa pokazu mody: modelki, modele z Agencji MagMar-models, choreografia przygotowały właścicielki agencji Magdalena Marecka i Magdalena Turlewicz. Obsługa imprezy: hostessy z Agencji ArtSar.

Oficjalne materiały: