Gala Mody 2013

Gala Mody i Biznesu – Lublin – 3 edycja wydarzenia odbyła się 19 kwietnia 2013 roku w Hotelu-Restauracji „Dworek Vesaria” przy ul. Nowy Świat 38 B (vesaria.pl). Gala, którą po raz kolejny poprowadził Paweł Kowalczyk, rozpoczęła się o godzinie 19.00.

Organizatorem i kontunuatorem wydarzenia jest Agencja eventowo – modelingowa MagMar-models (www.magmar-models.pl).

Jak co roku Gala dostarczyła wiele emocji gościom. Sala jak co roku wypełniona po brzegi, wyjątkowy klimat groty lodowej i wyjątkowe marki na scenie. Swoje propozycje na sezon wiosna-lato zaprezentowała Agnieszka Tokarz-Iwanek – projektantka, która od 1 edycji związana jest z tym wydarzeniem. Propozycje mody biurowej przedstawiła Sobora. Wyjątkowe kreacje do kobiet ceniących modę przedstawiły także Twin, Iwona Kutnik oraz Anna Wendeker.

Niesamowite kreacje na wielkie wyjścia zaprezentowała lubelska firma Merla, której kunszt doceniają kobiety na całym świecie.

Męskie propozycje przedstawiła firma Lavard, a świetnie dopasowaną bieliznę oraz kostiumy kąpielowe pokazał sklep Body, który świadczy usługi braffiteringu.

W tym roku podczas wydarzenia swoje talenty zaprezentowały: wokalistka Dagmara Sprawka „Danira” (www.facebook.com/Danira.DagmaraSprawka) oraz grupa SUNSET szkoły tańca Dance Mania (dance-mania.pl).

Oficjalne materiały: