LINIA SWIMWEAR

HISTORIA LINA SWIMWEAR

Lina Swimwear to marka kostiumów kąpielowych stworzona przez Paulinę Rydel, urodzoną w Polsce projektantkę mody, absolwentkę Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku, która założyła sklep w 2020 roku w Polsce. Od dziecka Paulina realizowała swoją miłość do mody i ambicję stworzenia własnej marki modowej. Jest niezależną projektantką i pomimo posiadania własnej marki strojów kąpielowych i sklepu internetowego, ma także niezależną markę haute couture oraz własne atelier „Paulina Rydel Design”, w którym można kupić lub zamówić stacjonarnie jej oryginalne i odważne projekty strojów wieczorowych i ślubnych.


Historia Lina Swimwear zaczyna się podczas pobytu Pauliny w Stanach Zjednoczonych. Przed wyjazdem na urlop na Florydę uszyła dla siebie bikini i zebrała wiele komplementów na temat swojego projektu stroju. To podsunęło jej pomysł stworzenia własnej, oryginalnej marki strojów kąpielowych.

Jej marka znana jest z bardzo seksownych i wygodnych fasonów. Wierzy, że każda kobieta powinna czuć się komfortowo i seksownie w swoim ciele bez względu na wszystko. Jej projekty doskonale nadają się do opalania, ale także kryją więcej w zależności od tego, czego oczekuje klientka. Wszyscy klienci doceniają jakość, wygodę i precyzję ręcznie robionych strojów kąpielowych. Projekty inspirowane są trendami z całego świata, tworzone z pasją i miłością do każdego typu sylwetki.

Jej misją jest tworzenie wyjątkowych, seksownych i niepowtarzalnych strojów kąpielowych dla każdej kobiety. Cały proces tworzenia jest w pełni wykonywany przez Paulinę. Prowadzi swoją firmę, projektuje, wykonuje i dba o każdy etap tworzenia i promocji swoich produktów. Z pasją i miłością Paulina tworzy coraz więcej projektów i kolekcji, podążając za najnowszymi trendami i szukając wszędzie nowych inspiracji, aby jej marka kostiumów kąpielowych była wyjątkowa.

Lina Swimwear współpracuje również z fabrykami w na całym świecie, aby stworzyć więcej projektów i zadowolić więcej klientów. Lina Swimwear posiada również swoją pierwszą kolekcję męskich strojów kąpielowych ViCE CiTY inspirowanych gorącym Miami.

FASHION WEEK ONLINE

O MARCE LINA SWIMWEAR

„Absolwentka FIT Paulina Rydel założyła Lina Swimwear w 2020 roku, aby oferować miejsce, w którym można kupić ręcznie robione bikini. Paulina uważa, że ​​ważne jest, aby kobiety czuły się pewnie i komfortowo w swoim ciele, dlatego wszystkie jej projekty robione są z myślą o wyjątkowym pięknie i kobiecych kształtach.
Nadchodząca kolekcja Lina Swimwear obejmuje szeroką gamę kolorów, od ciemnych po pastele. Elementy te nadają świeży i młodzieńczy wygląd, który z pewnością sprawi, że użytkownicy będą wyglądać oszałamiająco i szczęśliwie. Te seksowne elementy doskonale nadają się do opalania i podkreślają naturalne kształty każdego typu sylwetki.
Paulina wierzy, że sekretem sukcesu w branży modowej jest wiara w siebie i posiadanie jasnego, określonego stylu marki. Zachęca inspirujących przedsiębiorców z branży modowej, aby po prostu zaryzykowali i rozpoczęli projektowanie już dziś, nawet jeśli czują, że nie są gotowi”.