SHE

Woman’s world. Świat Kobiecych Smaków.

Moc płynąca z rytuału kobiecych spotkań zainspirowała nas do wykreowania niezwykłej linii alkoholi SHE. Najwyższej jakości składniki w połączeniu z wyjątkowymi recepturami pozwoliły nam stworzyć znakomite w smaku alkohole. Kolekcja SHE to idealna propozycja dla kobiet, które poszukują nowych doznań smakowych, czerpiąc radość ze wspólnej celebracji każdej z chwil spędzonych w damskim gronie. Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z wyrazistymi elementami kolorystycznymi sprawia, że produkty z linii SHE są także doskonałym prezentem zaspokajającym wyrafinowane kobiece gusta.

Likier Opuncja Figowa SHE

Likier Opuncja Figowa SHE o świeżym, rześkim smaku  to doskonały wybór na słoneczne leniwe dni i gorące letnie noce wypełnione radosnym śmiechem płynącym z kobiecych spotkań. W niezwykły sposób łączy owocowe orzeźwienie z gładkością i głębią trunku wybitnie trafiającego w kobiece oczekiwania. Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z wyrazistymi elementami kolorystycznymi sprawia, że Likier Opuncja Figowa  SHE jest także doskonałym prezentem zaspokajającym wyrafinowane kobiece gusta. Świeża i rześka opuncja figowa świetnie smakuje z lodem lub jako dodatek do drinków.

Taka jest SHE, pełna smakowych wrażeń…

Likier Kawa z Pomarańczą SHE

Likier Kawa z Pomarańczą SHE to niezwykle aromatyczny kawowy aromat wzbogacony słodkimi, ale intensywnymi nutami owocu pomarańczy. Takie połączenie powoduje, że nie sposób mu się oprzeć. Ta swoista unia smaków łagodnie rozgrzewa każde spotkanie w serdecznym gronie.  Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z wyrazistymi elementami kolorystycznymi sprawia, że Likier Kawa z Pomarańczą SHE jest także doskonałym prezentem zaspokajającym wyrafinowane kobiece gusta. A jej zawartość to intensywna przyjemność w najczystszej postaci.

Taka jest SHE, pełna smakowych wrażeń…

Likier Granat SHE

Likier Granat SHE to eksplozja gładkiego i mocno owocowego smaku, który zaskoczy swą wyjątkowością nawet najbardziej wymagające uczestniczki kobiecych spotkań. Kusząca i oryginalna nuta dojrzewających w słońcu granatów pita z lodem bądź zmieszana w fantazyjny sposób z innymi trunkami zagwarantuje najczystsze doznania smakowe. Jego znak rozpoznawczy to niespotykany aromat i smak, które wspaniale umilą niejeden wieczór z przyjaciółkami. Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z wyrazistymi elementami kolorystycznymi sprawia, że Likier Granat SHE jest także doskonałym prezentem zaspokajającym wyrafinowane kobiece gusta.

Taka jest SHE, pełna smakowych wrażeń…