Si-Art

PRODUKCJA FILMOWA

Lubimy to co robimy. Realizujemy filmy dokumentalne, edukacyjne, reklamowe, promujące kulturę i reportaże społeczne. Mamy doświadczenie w realizacji projektów, dlatego potrafimy zrobić wszystko w najlepszej jakości i w bardzo krótkich terminach. Pracujemy według życzeń klienta, ale oferujemy też własne scenariusze. Nasz sprzęt daje możliwość kręcenia produktu we wszystkich nowoczesnych formatach: Full HD, 4K. Proponujemy naszym klientom również zdjęcia z powietrza.

NASZE ATUTY: ♦ FORMATY: 4K/Full HD/Slow motion ♦ ZDJĘCIA Z POWIETRZA ♦ WŁASNY SCENARIUSZ ♦ JESTEŚMY KREATYWNI ♦ POTRAFIMY DOSTOSOWAĆ SIĘ DO WYZWAŃ

FOTOGRAFIA

Ponad 20-letnie doświadczenie w fotografii, setki kalendarzy, ulotek, banerów, reportaży, sesji ślubnych i rzesza zadowolonych klientów – to jest nasze portfolio. Realizując zlecenia wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt fotograficzny. Nie ograniczamy naszej pracy ani czasem ani miejscem, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Realizujemy:

Fotografię reportażową / Produktową / Krajobrazową / Sesje zdjęciowe

POLIGRAFIA

Realizujemy zamówienia druku plakatów, banerów reklamowych, obrazów drukowanych na płótnie, broszur, katalogów, wizytówek, zaproszeń, dyplomów, kalendarzy i in. Zamówienia realizujemy techniką druku cyfrowego, która pozwala na realizację niewielkiej ilości nakładu przy rewelacyjnej jakości i krótkim terminie. Dysponujemy również ploterem wielkoformatowym, pozwalającym na produkcję materiałów ekspozycyjnych.

Wykonujemy:

  • Projekty graficzne
  • Broszury, katalogi / Wizytówki / Zaproszenia, dyplomy / Plakaty, afisze /  Banery reklamowe
  • Tablice / Obrazy drukowane na płótnie

EDUKACJA

Ponad 20 lat zajmujemy się realizacją produkcji pomocy dydaktycznych. Jesteśmy w stanie wyprodukować wiele produktów z tworzyw sztucznych i papieru na potrzeby edukacji. Oprócz tego mamy doświadczenie w realizacji projektów multimedialnych. Produkujemy między innymi programy i prezentacje multimedialne, animacje, filmy edukacyjne, nagrania lektorskie i dźwiękowe… W latach 2014-2015 wykonaliśmy obudowę innowacyjnego programu nauczania pt. MY BLIŻEJ ŚWIATA, ŚWIAT BLIŻEJ NAS , który przeznaczony jest do pracy z uczniami klas I – III szkoły podstawowej.

FORMATY W JAKICH REALIZUJEMY POMOCE DYDAKTYCZNE: PROGRAMY MULTIMEDIALNE / ANIMACJE /  FILMY EDUKACYJNE / NAGRANIA DŹWIĘKOWE I LEKTORSKIE / TABLICE DEMONSTRACYJNE / GRY DYDAKTYCZNE /KARTY PRACY / PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

SI-ART S.C. ZPPD

Tęczowa 169, Lublin 20-517

608-609-605, 600-362-551, 81 744-49-74

biuro@si-art.pl

WWW: si-art.pl